Rusça Kursu Fiyatları 2023

Cagridilokulu

Rusça Kursu Fiyatları; Rus edebiyatının önemli yazarlarından olan, Fyodor Dostoyevski, Lev Tolstoy ve  İvan Turgenyev gibi sanatçıların nadide eserlerini okudukça Rusça diline karşı bir merak ve ilginiz olması muhtemel olacaktır. Ama elbette Rusça dili kendi içinde biraz farklı olmaktadır. Nedeni ise, konuşulan birçok popüler dilin aksine, latin alfabesi ile değil, kiril alfabesi ile yazılıp telaffuz edilmesidir.  Kiril alfabesi, bakıldığında yaygın olarak Slav dillerinin yazımında kullanılmakta olan bir alfabedir. En eski Slav kitaplarının yazılmış olduğu iki alfabeden biridir. İlk aşama da öğrenirken zorlanabilir ve anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Bu aşamada Rusça kursu fiyatları 2023 yılındaki ücretleri ve eğitimleri incelemek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere Rusça kursları hakkında bilgi vereceğiz.

İlginizi çekebilir: Rusça Kendini Tanıtma

Ankara Rusça Kursu Fiyatları 2023

Rusça kursu fiyatları 2023 başlığı altında vereceğimiz kurs fiyatlarının yanı sıra, şunu belirtmeliyim ki; müracaat edeceğiniz kurumun eğitim kadrosuna dikkat edip öncelik verin. Alanında uzman, Rusça Öğretmenliği ya da Rus Dili ve Edebiyatı gibi Rusça dilinin ana bölümlerinden mezun olmuş kişilerden eğitim almanız önemlidir.

Çünkü Rusça’nın Türkçe dili ile çok fazla ortak yapıları bulunmamaktadır. Bu nedenle de eğitiminizi temelden alırken bilgilerin sağlam olup algınıza iyi oturması için profesyonel, bilgili bir hocanız olması mühimdir. Rusça kurs fiyatları da alacağınız  seviyeye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu noktada temelden A1 seviyesinden B2 seviyesine bir eğitim almanız yarar sağlayacaktır 2023 güncel fiyatları da 6500 ile 8000 civarında bir fiyat farklılığı göstermektedir. İleri seviye ve akademik dil eğitimi içinde C1, C2 kurunda eğitim almanız gerekir. Genelde C1-C2 Rusça kur fiyatları da 4500 ile 6000 arasında değişkenlik göstermektedir.

Rusça Dil Kursu

Rusça kursu fiyatları 2023 adıyla başladığımız yazıda biraz daha Rusça dili hakkında bilgi verirsek, Rusça, Avrasya’da yaygın  konuşulmakta olan bir dil ve Slav dilleri ailesine mensup olmaktadır. Rus dili, özellikleri bakımından Doğu Slav Dil ailesine aittir.

Genellikle Eski Kilise Slavca kelime öbekleri ile  farklı vurgu yapısını korumak ile birlikte, modernize edilmiş Rusça’da özellikle politika, teknoloji ve bilim alanında birçok yabancı kelime var olmaktadır. Bakıldığında da Rusça, 20. yüzyılın politik olarak önemli bir dili ve Birleşmiş Milletler için de resmi dillerinden biridir. Sahip olduğu resmi ve akademik özellikleri ile kariyer hayatında bilinmesi gereken önemli bir dildir.

Ankara da ikamet ediyor ve kişisel gelişiminize önem verip, Rusça dilinde yetkinlik kazanmak istiyorsanız, Çağrı Dil Okulu’ nun kaliteli, çözüm odaklı ve etkili eğitimiyle yedi ila sekiz ay içerisinde Rusça dili öğrenmeniz mümkündür. Bunun için ilgili yerlere web sitesi veya telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Online Rusça Kursu

Bilgi çağı ve topluluğunda olduğumuz kaçınılmaz bir gerçek. Bundan da sonuna kadar yaranlanmakta fayda var. Günümüzde eğitim almak daha kolay ve erişebilir halde. Bu noktada Rusça kursu fiyatları 2023 yanı sıra online eğitim hizmeti veren başarılı uygulamaları da inceleyelim.

Ellc:  Bu uygulama ile evde Rusça eğitimi alabilir ya da yeterli seviye de bilginiz var sa da Rusça’nızı C2 kur seviyesine kadar taşıyabilirsiniz. Böylelikle akıcı Rusça diline sahip olabilirsiniz.

Busuu: Busuu marka değerine sahip ve güvenilirliği yüksek günlük Rusça dili ve gramere dayalı bir uygulamadır Gramer anlamında kendinizi geliştirmek istiyorsanız indirmeye değer bir Rusça öğrenim uygulaması olacaktır.

Rosetta Stone : Başlangıç seviyesi ile orta seviyedeki Rusça’yı öğrenmek isteyen öğrencilerinin pratik ve etkili bir şekilde Rusça öğretmeyi vaad eden bir programdır. Kolay anlaşılır öğretim metotlarıyla önerilebilecek bir uygulamadır.

İlginizi çekebilir: Rusça Sayılar ve Okunuşları

Call Now Button